اخبار راور

برگزاری جلسه شورای ترافیک در شهرستان راور

جلسه شورای ترافیک شهرستان راور با حضور اعضا در محل فرمانداری راور برگزار گردید .

راور فردا: این جلسه که به ریاست آقای نخعی راد معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ، به مناسبت آستانه سال تحصیلی جدید تشکیل شده بود ، در خصوص بهسازی و ساماندهی خط وسط خیابان ها و نصب علائم هشدار دهنده راهنمایی و رانندگی و سرویس مدارس مطالبی عنوان و موارد مهم جهت رفع نقص و اصلاح مقررات مصوب گردید .

از دیگر تصمیمات این جلسه همکاری شهرداری و راهنمایی و رانندگی جهت رفع معضل پارک ماشین های سنگین و ادوات کشاورزی در حاشیه خیابان های شهر و ممنوعیت ورود و خروج کامیون های سنگین به داخل شهر و با نصب تابلوهای ورود ممنوع و ایجاد سرعت گیرهای استاندارد و اصلاح سرعت گیرهای موجود بر اساس استاندارد و نظر کارشناسی پلیس راهور بود که شهرداری در رابطه با حذف برخی بریدگی ها در بلوار ورودی شهر به لحاظ اجرای طرح آسفالت ورودی شهر اقدام لازم را در اسرع وقت بعمل آورند .

همچنین اعضای جلسه موافقت خود را جهت نوسازی ناوگان حمل مسافر در مسیر راور به یزد و بالعکس ، ورود یک دستگاه اتوبوس جدید اعلام نمودند .

در این جلسه ضمن خیر مقدم به رئیس جدید پلیس راهور شهرستان ( سروان افشار ) از زحمات سروان خادمی تقدیر به عمل آمد و اعضا خواستار ساماندهی وضعیت ناخوشایند عبور و مرور موتورسواران متخلف در سطح شهر راور شدند .

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/4 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *